WAŻNA INFORMACJA

GS TRANSPORT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza iż nigdy nie prowadziła i nie prowadzi działalności związanej z obrotem sprzętem lub pojazdami rolniczymi ani budowlanymi.

 

Dotarły do nas informacje na temat osób podszywających się pod naszą firmę i w sposób niezgodny z prawem wykorzystującym dane naszej firmy. Wspomniane osoby inicują nieprawdziwe transakcje sprzedaży pojazdów i sprzętu rolniczego oraz budowlanego mając na celu wyłudzenie od potencjalnych klientów środków pieniężnych.

 

Nasza firma podjęła stosowne kroki wobec powyższych zdarzeń.

 

Jako odpowiedzialny podmiot prawa handlowego pragniemy ostrzec potencjalnych klientów przed wyżej wymienionym procederem. Jakiekolwiek ogłoszenie lub oferta sprzedaży sprzętu lub pojazdów rolniczych i budowlanych sygnowane danymi naszej firmy nie pochodzi faktycznie od nas lecz od osób podszywających się pod naszą firmę.

Niżej wymienione strony internetowe:

www.gs-spedition.eu

www.gstransport.eu

NIE NALEŻĄ do naszej firmy i NIE MAJĄ nic wspólnego z naszą firmą.

Ponadto pragniemy poinformować iż osoba o personaliach Wladymir Górski podająca się na w.w. stronach internetowych za prezesa zarządu naszej firmy faktycznie nie ma z naszą firmą nic wspólnego i nie jest nam znana.

 

Zalecamy aby wszelkie podejżane działania powiązane z wyżej wymienionym procederem zostały niezwłocznie zgłaszane do odpowiednich organów ścigania.

PL

EN

DE

Media społecznościowe

Dołącz do naszego teamu

Stały rozwój i ekspansja naszej firmy sprawiają iż regularnie prowadzimy nabór nowych pracowników. Zainteresowanych zatrudnieniem w naszej firmie zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem: praca@gstransport.pl

Współpraca

Jeżeli Twoja firma stawia na pierwszym miejscu jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo w transporcie to znaczy że mamy wspólne cele. Przewoźników zainteresowanych stałą lub okazjonalną współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu: cooperation@gstransport.pl

2019 Copyright GS TRANSPORT SP. Z O.O.